Новини

8 листопада 2020 р. семінар
Семінар професора Саймона дю Плокка, 4-6 грудня 2020р.
Семінар екзистенціального психотерапевта, провідного спеціаліста світового рівня по роботі з залежностями в межах екзистенціальної традиції, професора Саймона дю Плокка з Великобританії.
9 липня 2020 р. терапія
Група екзістенціального досвіду "Моя Любов"
«Любов, яка не пройшла випробувань, ще не Любов...»
6 червня 2020 р. вебінар
«ЕКЗІСТЕНЦІАЛЬНЕ РОЗУМІННЯ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ І ЗАЛЕЖНОЇ ПОВЕДІНКИ» дводенний online вебінар 6-7 червня
Вебінар знайомство з базовими принципами екзистенціальної терапії залежностей, залежної і співзалежної поведінки. Практичні заняття і вільна дискусія. Виявлення власних уявлень, побоювань і забобонів щодо залежностей і залежної поведінки. Розгляд на практиці методу феноменологічної редукції.
«Моє екзистенціальне літо».
Проект створено з метою спільного читання складних, але дуже важливих текстів екзистенціальних філософів. Головною особливістю наших зустрічей є, саме спільне читання, і тільки після цього обговорення прочитаного. Осягаємо екзистенціалістів разом!
12 березня 2020 р. семінар
28.02. - 1.03., Маріуполь, семінар «КРИЗОВА ІНТЕРВЕНЦІЯ»
Зустріч з учасниками минулого семінару "ОСНОВИ ПСИХОЛОГІЧНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ І ЕКЗІСТЕНЦАЛЬНОЇ ТЕРАПІЇ" і знайомство з новими, цікавими людьми.
8 лютого 2020 р. терапія
14 лютого 2020 р., Група практики споглядального досвіду "Звичайне Диво. Побачити світ (як) вперше"
Дорогі колеги, Запрошуємо Вас 14-го лютого з 19:00 - 22:00 на групу практики споглядання "Звичайне Диво. Побачити світ (як) вперше". Під час групи ми спробуємо заново знайомитися зі сприйняттям світу як Дива.
22 грудня 2019 р. семінар залежності
4-6 грудня 2020р., семінар «Екзистенціальний підхід в лікуванні залежностей»
Саймон дю Плокк (Simon du Plock, Велика Британія): керівник магістратури Школи Психотерапії і консультування Regent's College (Лондон), головний редактор міжнародного журналу «Existential Analysis» - офіційного органу Міжнародного товариства екзистенціального аналізу, почесний член Української асоціації екзистенціального консультування і терапії (УАЕКТ) . Практикуючий екзистенціальний терапевт.
22 грудня 2019 р. друга конференція
8-9 травня 2020р., Афіни (Греція) ІІ європейська конференція з екзистенціальної терапії.
В роботі конференції візьме участь делегація представників Української асоціації екзистенціального консультування і терапії (УАЕКТ) в складі восьми осіб.
4 грудня 2019 р. видання книги
Збір коштів для видання книги Андрія Володимировича Гнездилова
Спільними зусиллями слухачів і випускників нашого інституту МІЕК збираємося видати книгу Андрія Володимировича Гнездилова. Це буде збірка українських казок російською мовою під назвою «Казки моря»
19 листопада 2019 р. Екзистенціальна поезія
Вечір екзистенціальної поезії Іллі Ісааковича Рейдермана
Ілля Ісаакович Рейдерман - поет, автор безлічі поетичних книг, екзистенціальний мислитель, культуролог, літературний критик. Автор циклу культурологічних телепередач на ТРК Глас «Миттєвості Буття», «Поворот», «Перезавантаження». Організатор "Вільної школи філософії і культури". Автор циклу статей з екзистенційного світогляду в журналі "Екзистенціальна традиція: філософія, психологія, психотерапія" (співавтор - Ася Зіневич). Дружній МІЕКу філософ, учасник І-ої конференції УАЕКТ.