28.02. - 1.03., Маріуполь, семінар «КРИЗОВА ІНТЕРВЕНЦІЯ»

12 березня 2020 р. семінар

28.02. - 1.03. в Маріуполі відбувся триденний семінар «КРИЗОВА ІНТЕРВЕНЦІЯ»

Це приємна зустріч з учасниками минулого семінару "ОСНОВИ ПСИХОЛОГІЧНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ І ЕКЗІСТЕНЦАЛЬНОЇ ТЕРАПІЇ" і знайомство з новими, цікавими людьми!

Організаторами семінару виступили Маріупольський центр практичної психології і соціальної роботи (МЦППіСР) і Українська асоціація екзистенціального консультування і терапії (УАЕКТ).

Ведучий - київський екзистенціальний терапевт Олексій Большанін - ділився знаннями та досвідом роботи в області екстреної психологічної допомоги і структурою роботи з клієнтами кризових станів.

Робота над темою посттравматичного стресового розладу (ПТСР), гострого горя і суїциду також важка, як і сама ця тема. Клієнти з найважчими, глибокими і негативними переживаннями. За допомогою практичних завдань Олексій Юрійович допоміг розібратися, проаналізувати що допомагає, а що заважає розумінню і роботі з клієнтом кризових станів. Учасники семінару отримали можливість «доторкнутися» до внутрішнього світу людини, що знаходиться в глибокому психологічному кризі і відчути його переживання.

Це були насичені три дні, протягом яких були отримані не тільки основи роботи в області екстреної психологічної допомоги, а й можливість прояснити, уточнити практичний досвід своєї роботи.

Дякую всім учасникам! До нових зустрічей!!!