«Моє екзистенціальне літо».

1 червня 2020 р. - 31 серпня 2020 р., Київ

«Моє екзистенціальне літо».

Проект створено з метою спільного читання складних, але дуже важливих текстів екзистенціальних філософів. Головною особливістю наших зустрічей є, саме спільне читання, і тільки після цього обговорення прочитаного. Осягаємо екзистенціалістів разом!

Влітку, у три теплих довгоочікуваних місяці, ми з вами будемо зустрічатися для сумісного читання екзистенціалістів.

Нещодавно я ділилась переліком книг, які вплинули на мене, і які я люблю. Ці переліки викликали великий інтерес з вашого боку і багато питань. Наші «бібліАптечні» зустрічі трохи змінюють свій формат.

Одже:

  1. Три місяці, три книги, на кожну по місяцю.
  2. Зустрічі один раз на тиждень (вівторок) у вечірній час (на кожну книгу по чотири трьохгодинних зустрічі).
  3. Ви можете записатися на читання однієї книги, двух або всіх трьох. Але запис буде йти по мірі набору групи для кожної книги.
  4. Обов’язкова присутність на всіх зустрічах, присвячених книзі. Читаємо ми НЕ наперед, а безпосередньо на зустрічі! Бажана наявність паперового варіанту видання.
  5. Кількість учасників у групі обмежена (для того, аби ми могли плідно працювати).
  6. Чому екзистенціалісти? Тому що це реальна можливість знайти сенс там, де його немає, знайти точку опори посеред хаосу, знайти внутрішнє джерело сили підчас загального безсилля.
  7. Для мешканців Києва це прекрасна можливість навчитися читати складні тексти. А для тих, хто вже має досвід читання філософських книг – досвід групового обговорення, відкриттів, нових думок та безумовно віднайти новий життєвий досвід та сформулювати інше відношення до будь-чого.

І ще, увага, увага! За чисельними проханнями, я відважилась на проведення цих зустрічей онлайн. До онлайн участі запрошуються мешканці будь-яких міст та країн. Киян не візьму.

  1. Зустрічі будуть також один раз на тиждень в вечерній час (у четвер), тривалістю дві (!) години.
  2. Кількість учасників 12.
  3. Для онлайн зустрічей ми читаємо відривом книги наперед (!), а на зустрічі тільки обговорюємо прочитане. Навідміну від реальних зустрічей, де ми читаємо і обговорюємо.

Як бачите, і я готова до деяких форматів онлайн, але ніяк не замість живої роботи з присутністю, а разом, паралельно. А осінь, осінь прийде та приведе з собою Лейнга, Сартра та Камю. А зима… Ну ви зрозуміли – невичерпне джерело натхнення. Тож, готуємось до екзистенціальних читань.

З питань участі звертайтесь за телефоном 0674088869

Фейсбук сторінка Психолог Анна Лелик

Інстаграм lelykanna