Семінар «Осмислення роботи з аддикціями і залежностями в екзістенційно-феноменологічній перспективі» професора Саймона дю Плокка, (Великобританія), 4-6 грудня 2020р.

4 грудня 2020 р. - 6 грудня 2020 р., Київ, Одеса

4-6 грудня 2020 року відбудеться семінар «Осмислення роботи з аддикціями і залежностями в екзістенційно-феноменологічній перспективі» (Thinking about Working with Addiction and Dependencies from an Existential-Phenomenological Perspective) видатного екзистенціального психотерапевта, провідного спеціаліста світового рівня по роботі з залежностями в межах екзистенціальної традиції, професора Саймона дю Плокка (Великобританія).

Українська асоціація екзистенціального консультування і терапії (УАЕКТ) вже двічі організовувала семінари професора:

  • 2009 рік Україна (Київ)
  • 2014 рік Бєларусь (Жировичі).

Професор Саймон дю Плокк, очолює факультет післядипломної та професійної докторантури в інституті «Метанойя», Лондон, Великобританія. Курує дослідження докторантів в області психологічного консультування та психотерапії спільно з Мідлсекським Університетом.

Дипломований психолог-консультант.

Молодший науковий співробітник Британського психологічного товариства (BPS) і член-засновник BPS-Регістру психологів, що спеціалізуються на психотерапії.

Член Королівського товариства медицини і психотерапевт, зареєстрований в Раді Об'єднаного Королівства по Психотерапії (UKCP).

Читає лекції з екзистенціальної терапії по всьому світу, і в 2006 році став першим західним терапевтом, який став почесним членом Східно-Європейської Асоціації екзистенціальної терапії в знак визнання його внеску в розвиток співробітництва між Східною і Західною Європейської екзистенціальної психотерапії.

Автор глав більше 80-ти видань, а також статей в рецензованих академічних журналах.

Редактор міжнародного журналу Британського Товариства Екзистенціального Аналізу «Existential Analysis» (Екзистенційний аналіз) з 1993 року.

Для кого ця Зустріч?

1) для слухачів і випускників Міжнародного інституту екзистенціального консультування (МІЕК).

2) для фахівців інших шкіл і напрямів - психологів, психотерапевтів, психіатрів, соціальних працівників, які працюють в сфері надання допомоги людям, що страждають самими різними залежностями.

Формат зустрічі.

Робота буде проходити в on-line режимі в конференції ZOOM.

Мова проведення: англійська (синхронний переклад).

Кількість місць обмежена. Не пропустіть свій шанс познайомитися з видатним психотерапевтом сучасності!

Детальну інформацію про семінар можна дізнатися:

- +380509752525 (viber, Telegram), +380637863779 (WhatsApp), email: Svetlanaavtor@gmail.com - Світлана Проскурня, дійсний член УАЕКТ, керівник київського майданчика МІЕК, координатор семінару в Київі;

- +380505962408 (viber, WhatsApp), email: triho@ukr.net - Галина Сухова, дійсний член УАЕКТ, керівник одеського майданчика МІЕК, координатор семінару в Одесі.

Чекаємо на зустріч з Вами!