Про асоціацію

Українська асоціація екзистенціального консультування і терапії (УАЕКТ) - некомерційна громадська організація, що на законних підставах об'єднує екзистенціальних терапевтів України, а також людей, які цікавляться екзистенціальної традицією в єдине професійне співтовариство. Організація зареєстрована в юстиції України, має власний статут, Президію і Президента, власний етичний кодекс, етичний комітет, включає дійсних, асоційованих і почесних членів.

 

Наша Асоціація веде активну практичну діяльність, спрямовану на популяризацію екзистенціальної традиції, зокрема, і екзистенціальної терапії, в цілому:

  • Організовує та реалізує унікальну програму професійної підготовки екзистенціальних терапевтів, просувається під брендом «МІЕК» (Міжнародний інститут екзистенціального консультування).
  • Бере участь в виданні міжнародного журналу «Екзистенціальна традиція: філософія, психологія, психотерапія», що є офіційним друкованим органом Організації.
  • Організовує та проводить власні заходи: екзистенціальні терапевтичні групи, семінари, майстер-класи, конференції, фестиваль «Екзистенціальна традиція».
  • Делегує своїх членів на національні та міжнародні науково-практичні психологічні та психотерапевтичні форуми: конференції, фестивалі, конгреси, симпозіуми та ін.
  • Реалізує і популяризує власні унікальні проекти: «Екзистенціальна подорож», «Пам'ять майбутніх поколінь», «Екзистенційний театр» і ін.
  • Надає підтримку і сприяння в наукових дослідженнях наших дійсних членів в руслі екзистенційно-феноменологічного підходу в психології, філософії, культурології, соціології, богослов'ї, педагогіці і медицині
  • Претендує на вступ до FETE на правах національної асоціацій екзистенціального консультування і терапії.