Фестиваль "Екзистенціальна традиція"

Міжнародний фестиваль екзистенціального консультування і терапії - це:

  • Можливість екзистенціальним терапевтам-початківцям провести свої перші екзистенціальні терапевтичні групи під супервізією досвідчених колег;
  • Можливість «обкатати» в безпечній, доброзичливій атмосфері свої нові проекти;
  • Обмін практичним професійним досвідом: круглі столи, семінари, тематичні зустрічі;
  • Конференції національних асоціацій екзистенціального консультування і терапії Росії, України і Казахстану;
  • Формування і розвиток єдиного міжнародного професійного співтовариства екзистенціальних терапевтів, послідовників екзистенціальної традиції;
  • Культурна програма: пісні, танці, поетичні вечори, капусники та ін .;
  • Відпочинок на природі, знайомство і неформальне спілкування з однодумцями.


У 2010, 2011, 2012 і 2013 роках наші фестивалі проходили на березі Чорного моря, на базі відпочинку «Сонячна долина» (мис Тарханкут, Крим). У 2014-му році ми перебазувалися в Білорусь. П'ятий фестиваль (2014 г.) пройшов на базі відпочинку «Лісове озеро» в Барановицькому районі Брестської області, а з 2016 р наші фестивалі проходять в мальовничому куточку Круглянського району Могилевської області, на базі відпочинку «Миколаївські ставки».

Також з 2016 року наш фестиваль був перейменований. Спочатку він називався Міжнародний фестиваль з екзистенціального консультування «Перші кроки». Тепер він називається Міжнародний фестиваль екзистенціального консультування і терапії «Екзистенціальна традиція». Однак він досі є зручним і безпечним майданчиком для перших кроків екзистенціальних терапевтів-початківців в професії.

У різні роки на наш фестиваль з'їжджалися від 60 до 130 осіб з Росії, України, Казахстану, Білорусі, Польщі, Естонії, Литви, Франції, Норвегії. А в рамках фестивалю за минулі роки відбулося понад двісті різних заходів.

 

Звіти про минулі фестивалі