Вступити до асоціації

Шановні колеги, фахівці в області екзистенціального консультування і терапії, запрошуємо вас приєднатися до нашого професійного співтовариства.

 

Щоб вступити до Асоціації, вам необхідно зробити кілька нескладних кроків:

 

  1. Ознайомитися з положенням щодо членства і Статутом Організації.
  2. Вивчити і підписати Меморандум з екзистенціального консультування і терапії, в якому викладені основні наші уявлення про екзистенціальну терапію, екзистенційного терапевта і про його професійну підготовку.
  3. Завантажити, заповнити, підписати і відправити будь-яким зручним вам способом (рекомендованим листом або фотокопію електронною поштою) в правління Організації заяву-анкету кандидата.
  4. Додати до заяви фотографію і фотокопії зазначених в анкеті документів: диплом про базову освіту, сертифікат або диплом, що підтверджують вашу кваліфікацію в області екзистенціального консультування або терапії та ін.

 

Протягом 30 робочих днів, на вказану в заяві електронну адресу, ви отримаєте повідомлення про рішення Правління Організації.

 

P.S.

Для організацій, які бажають вступити до Асоціації на правах організаційного члена, необхідно направити офіційний запит на ім'я президента Організації.