Новини

27 квітня 2021 р. конференція
Науково-практична конференція "Екзистенційне розуміння залежностей" 29 травня 2021 року
29 травня 2021 року Українська асоціація екзистенціального консультування і терапії (УАЕКТ) організовує науково-практичну конференцію "Екзистенційне розуміння залежностей".
31 січня 2021 р. Стаття
Стаття Ольги Толмачової в британському журналі "Екзистенціальний аналіз"
У січневому номері 2021 року в британському журналі "Екзистенціальний аналіз" вийшла стаття Ольги Толмачової (дійсний член Української асоціації екзістенціального консультування і терапії), присвячена проблемі сприйняття людиною умов примусової самоізоляції в цілому і себе в даній ситуації зокрема.
8 листопада 2020 р. семінар
Семінар професора Саймона дю Плокка, 4-6 грудня 2020р.
Семінар екзистенціального психотерапевта, провідного спеціаліста світового рівня по роботі з залежностями в межах екзистенціальної традиції, професора Саймона дю Плокка з Великобританії.
31 жовтня 2020 р. Стаття
Стаття Ольги Толмачової в журналі Фонду CAPAC (Аргентина)
У жовтневому номері 2020 року в журналі Фонду CAPAC (Аргентина) - ALPE (Латиноамериканська асоціація екзистенціальної терапії) вийшла стаття Ольги Толмачової (дійсний член Української асоціації екзистенціального консультування і терапії), присвячена проблемі сприйняття людиною умов примусової самоізоляції в цілому і себе в даній ситуації зокрема.
31 жовтня 2020 р. Стаття
Стаття Олени Камінської в жовтневому номері 2020 року в журналі Фонду CAPAC (Аргентина)
У даній статті авторка розповідає про результати дослідження в online клубі «Мами МІЕК». А також, як умови карантину вплинули на життя мам та їхніх дітей. З якими труднощами зустрілися жінки в період самоізоляції і як знаходили вихід з ситуації, що склалася.
9 липня 2020 р. терапія
Група екзістенціального досвіду "Моя Любов"
«Любов, яка не пройшла випробувань, ще не Любов...»
6 червня 2020 р. вебінар
«ЕКЗІСТЕНЦІАЛЬНЕ РОЗУМІННЯ ЗАЛЕЖНОСТЕЙ І ЗАЛЕЖНОЇ ПОВЕДІНКИ» дводенний online вебінар 6-7 червня
Вебінар знайомство з базовими принципами екзистенціальної терапії залежностей, залежної і співзалежної поведінки. Практичні заняття і вільна дискусія. Виявлення власних уявлень, побоювань і забобонів щодо залежностей і залежної поведінки. Розгляд на практиці методу феноменологічної редукції.
«Моє екзистенціальне літо».
Проект створено з метою спільного читання складних, але дуже важливих текстів екзистенціальних філософів. Головною особливістю наших зустрічей є, саме спільне читання, і тільки після цього обговорення прочитаного. Осягаємо екзистенціалістів разом!
12 березня 2020 р. семінар
28.02. - 1.03., Маріуполь, семінар «КРИЗОВА ІНТЕРВЕНЦІЯ»
Зустріч з учасниками минулого семінару "ОСНОВИ ПСИХОЛОГІЧНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ І ЕКЗІСТЕНЦАЛЬНОЇ ТЕРАПІЇ" і знайомство з новими, цікавими людьми.
8 лютого 2020 р. терапія
14 лютого 2020 р., Група практики споглядального досвіду "Звичайне Диво. Побачити світ (як) вперше"
Дорогі колеги, Запрошуємо Вас 14-го лютого з 19:00 - 22:00 на групу практики споглядання "Звичайне Диво. Побачити світ (як) вперше". Під час групи ми спробуємо заново знайомитися зі сприйняттям світу як Дива.