Семінар професора Саймона дю Плокка, 4-6 грудня 2020р.

8 листопада 2020 р. семінар

Шановні колеги, 4-6 грудня 2020 року ми чекаємо в гості практикуючого екзистенціального психотерапевта, провідного спеціаліста світового рівня по роботі з залежностями в межах екзистенціальної традиції, професора Саймона дю Плокка з Великобританії.

Українська асоціація екзистенціального консультування і терапії (УАЕКТ) вже двічі організовувала семінари професора: у 2009 році в Україні (Київ) і в 2014 році в Білорусі (Жировичі). Не дивлячись на складнощі організації семінару пов'язані з пандемією Ковід 19, нам вдалося в третій раз домовитися про Зустріч з майстром.

Професор Саймон дю Плокк, глава факультету післядипломної та професійної докторантури в інституті «Метанойя», Лондон, Великобританія. Очолює дослідження докторантів в області психологічного консультування та психотерапії спільно з Мідлсекським Університетом.

Дипломований психолог-консультант.

Молодший науковий співробітник Британського психологічного товариства (BPS) і член-засновник BPS-Регістру психологів, що спеціалізуються на психотерапії.

Член Королівського товариства медицини і є психотерапевтом, зареєстрованим в Раді Об'єднаного Королівства з Психотерапії (UKCP).

Читає лекції з екзистенціальної терапії по всьому світу, і в 2006 році став першим західним терапевтом, який став почесним членом Східно-Європейської Асоціації екзистенціальної терапії в знак визнання його внеску в розвиток співробітництва між Східною і Західною Європейською екзистенціальною психотерапією.

Автор глав більше 80-ти видань, а також статей в рецензованих академічних журналах.

Редактор міжнародного журналу Британського Товариства Екзистенціального Аналізу «Existential Analysis» (Екзистенціальний аналіз) з 1993 року.

Для кого буде проводитися дана Зустріч?

В першу чергу, для слухачів і випускників Міжнародного інституту екзистенціального консультування (МІЕК).

Для фахівців інших шкіл і напрямів - психологів, психотерапевтів, психіатрів, соціальних працівників, які працюють в сфері надання допомоги людям, що страждають самими різними залежностями.

Формат зустрічі.

Робота буде проходити в on-line режимі в конференції ZOOM. Професор зі свого кабінету в Лондоні прочитає лекцію і проведе практичні заняття з учасниками семінару, які зберуться в конференцзалах в Києві і в Одесі.

Мова проведення: англійська. Спілкування професора з аудиторією слухачів відбуватиметься за допомогою синхронного перекладу.

У зв'язку зі складною епідеміологічною ситуацією в Україні, кількість людей, які зможуть зібратися разом та безпечно працювати з дотриманням всіх неоходимости санітарних норм, обмежена. Число учасників зараз уточнюється.

Найближчим часом Вашій увазі буде надана більш повна інформація про майбутню подію. Слідкуйте за нашими анонсами. Не пропустіть свій шанс познайомитися з видатним психотерапевтом сучасності!