Почесні закордонні гості

Алексейчик Олександр Юхимович (Вільнюс)

Лікар-психіатр, психотерапевт, в 1967 р. заснував перший в Литві психотерапевтичний кабінет, пізніше і перше стаціонарне відділення психотерапії, яке працювало за принципами терапевтичної спільноти. Керує відділенням, до цього дня. Більше 40 років у Вільнюсі організовує і проводить квітневий семінар для психотерапевтів і психологів з екзистенціальної терапії, є одним із засновників східно-європейської школи практичного екзистенціалізму, є творцем методу «інтенсивне терапевтичне життя» і методу «екзистенціальна бібліотерапія». Вів і веде численні авторські семінари в Прибалтиці, Україні, Білорусі та Росії. Викладач Інституту гуманістичної і екзистенціальної психології (HEPI). Почесний член Східно-Європейської асоціації екзистенціальної терапії.

Арнхільд Лаувенг (Леренскуґ)

Практикуючий клінічний психолог, кандидат психологічних наук, випускниця Університету Осло, живе в комуні Леренскуг графства Акерсхус, була аспірантом в департаменті FoU компанії NKS Olaviken, у відділі охорони психічного здоров'я, спеціалізація - СГУ (синдром гемолітичної уремії). Написала дві автобіографічні книги про те, як їй вдалося подолати шизофренію. Народилася і виросла в Норвегії. У віці 17 років вперше була госпіталізована з діагнозом "шизофренія". Наступні десять років свого життя провела, в основному, в госпіталях (добровільна або примусова госпіталізація). У віці 26 років була госпіталізована в останній раз і поступово перемогла хворобу. Проводить семінари для професіоналів.

Брюс Скотт (Шотландія, Великобританія) (Единбург)

Доктор Брюс Скотт (Шотландія, Великобританія) - доктор психології, психоаналітик, веде приватну практику, Единбург.

Він є членом і колишнім опікуном, а також колишнім членом Правління Філадельфійської асоціації (заснованої Р.Д. Лейнга і іншими в 1965 році і об'єднує учнів і послідовників Рональда Лейнга).

Він є членом Колегії психоаналітиків Великобританії (CP-UK). Колишній член Правління Колегії психоаналітиків Великобританії.

Доктор Брюс Скотт, доктор психології, завершував свою екзистенціальну і феноменологическую підготовку в Філадельфійської асоціації в Лондоні - організації, заснованої Р.Д. Лейнгом і іншими в 1965 році. Його докторська дисертація (Університет Саутгемптона, Великобританія) була пов'язана з побудовою когнітивної моделі депресії (теоретична модель, яка визначає когнітивно-поведінкову терапію; CBT і когнітивні ефекти від застосування антидепресантів СИОЗС на когнітивні функції).

Він є автором «Свідоцтва про досвід: Docta Ignorantia і спільноти Філадельфійської асоціації» (2014 року) і учасником збірки «RDLaing: 50 років з дня поділу» (2012), під редакцією Теодора Іттена і Кортні Янга, обидва опубліковані PCCS Books Ltd. Він також є редактором англомовного видання книги Олександра Алексейчика «Психотерапія життям» (2019), видавництво A.Belolipetskaya.

Галина Авенірівна Міккін (Таллінн)

Доктор психології, кандидат психологічних наук, доцент Талліннського педагогічного університету, екзистенціальний консультант, лектор і практик з 45-річним стажем роботи в вузах Естонії та Росії, творець авторських навчально-розвиваючих програм для психологів-консультантів, організатор унікальної школи підготовки психологів-практиків з відеотренінгу професійного спілкування, учениця і соратниця д-ра А.Е.Алексейчика; працює з профілактикою професійного вигорання психологів, терапевтів, керівників, і з реабілітацією людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями, ведуча творчо-психотерапевтичних груп - робота з ризиками і ресурсами життєвого шляху, з опорою на образні метафори живопису і авторські фотографії, член редколегії міжнародного журналу «Екзистенціальна традиція: філософія, психологія, психотерапія», груповий терапевт Міжнародного інституту екзистенціального консультування.

Гнездилов Андрій Володимирович (Санкт Петербург)

Доктор медичних наук, професор, завідував кафедрою геріатричної психіатрії психоневрологічного інституту ім. В. М. Бехтерева, почесний доктор Ессекского університету (Великобританія), голова Асоціації онкопсихологів Росії, засновник першого хоспісу в Радянському Союзі, психотерапевт, казкотерапевт, автор книги «Авторська казкотерапія», збірок казок «У дзеркалах старого каміна», «Петербурзькі сновидіння» , «Психотерапевтичні казки», «В лабіринтах чарівного замку», керівник психотерапевтичного театру «КОМТЕМУК», творець практики терапії шляхом звернення до чудесного, казкового виміру нашого буття, яка має корені в «срібному віці російської культури» - роботах представників російської гуманітарної культури початку XX століття, в першу чергу, в практиках М.Волошина.

Еммі ван Дорцен (Emmy van Deurzen) (Лондон)

Професор, доктор медицини, доктор філософії і доктор психології, практикуючий екзистенціальний психотерапевт. Директор Нової школи психотерапії та консультування (New School of Psychotherapy and Counselling) в Лондоні і одна з директорів Центру вивчення конфліктів і примирення Університету Шеффілд (Centre for the Study of Conflict and Reconciliation at the University of Sheffield). Є партнером проекту «Дилема консультації в людських взаєминах» - консультування в людських взаєминах, в рамках якого здійснюється екзистенціальна психотерапія, супервізія та консультування.

Саймон дю Плокк (Simon du Plock) (Лондон)

Керівник магістратури Школи Психотерапії і консультування Regent's College (Лондон), головний редактор міжнародного журналу «Existential Analysis» - офіційного органу Міжнародного товариства екзистенціального аналізу. Практикуючий екзистенціальний терапевт

Семен Борисович Есельсон (Ростов-на-Дону)

Член Правління Європейської Федерації екзистенціальної терапії, президент Національного об'єднання екзистенціальних консультантів і терапевтів (Росія), керівник модальності "Екзистенціальна терапія" Загальноросійської Професійної психотерапевтичної ліги (зонтична організація EAP в Росії), керівник Ради Міжнародного Інституту екзистенціального консультування (МІЕК), головний редактор міжнародного російськомовного журналу "Екзистенціальна традиція: філософія, психологія, психотерапія", Екзистенційний консультант, терапевт, конфліктолог, творець жанру екзистенціальної терапії "наративний камертон", свої твори створює у вигляді філософських казок.