Реєстр афілійованих осіб

Безсмертний Юрій Михайлович, Київ

Віце-президент УАЕКТ, член етичного комітету УАЕКТ (надалі, ЕК), сертифікований екзистенціальний терапевт, випускник Київського навчального майданчику МІЕК, член президії і дійсний член УАЕКТ. Як віце-президент, керує роботою президії УАЕКТ, підписує офіційні документи за відсутності президента; приймає заяви на вступ в УАЕКТ від жителів Києва і Київської області; представляє інтереси УАЕКТ і її членів в інших професійних організаціях, встановлює з ними партнерські відносини. Як член ЕК, бере участь в зборах ЕК; має один голос при прийнятті рішень ЕК; як член правління УАЕКТ, представляє ЕК в правлінні і здійснює обмін інформацією між правлінням і ЕК УАЕКТ.

 

Денискова Катерина Сергіївна, Херсон

Голова етичного комітету УАЕКТ, випускник Донецького навчального майданчику МІЕК, дійсний член УАЕКТ. Керує роботою ЕК УАЕКТ; приймає апеляції в ЕК від членів УАЕКТ і їх клієнтів; скликає збори ЕК; повідомляє правління і всіх членів УАЕКТ про прийняті ЕК рішення.

 

Зеленов Костянтин Євгенович, Київ

Віце-президент УАЕКТ, випускник Донецького навчального майданчику МІЕК, член президії і дійсний член УАЕКТ. Керує роботою президії УАЕКТ під час відсутності президента; приймає заяви на вступ в УАЕКТ від жителів Києва і Київської області; представляє інтереси УАЕКТ і її членів в інших професійних організаціях, встановлює з ними партнерські відносини.

 

Лелик Анна Володимирівна, Київ

Президент УАЕКТ, керівник Київського відділення УАЕКТ, координатор Київського навчального майданчику МІЕК, сертифікований екзистенціальний терапевт, викладач МІЕК, супервізор IPEC, випускник Донецького навчального майданчику МІЕК, член президії і дійсний член УАЕКТ. Як президент УАЕКТ, керує роботою правління УАЕКТ, приймає заяви на вступ в УАЕКТ; представляє інтереси УАЕКТ і її членів в інших професійних організаціях, встановлює з ними партнерські відносини; підписує офіційні документи УАЕКТ; представляє УАЕКТ в правлінні Спільноти. Як керівник Київського відділення УАЕКТ, організовує публічні заходи Спільноти: лекції, семінари, екзистенціальні терапевтичні групи та ін .; повідомляє членів Київського відділення УАЕКТ про рішення правління та іншої важливої ​​інформації. Як супервізор IPEC, бере участь в супервізорській раді IPEC; дає групові та індивідуальні супервізії дійсним членам Спільноти.

 

Малишева Крістіна Сергіївна, Харків

Керівник Харківського відділення УАЕКТ, координатор Харківського навчального майданчика МІЕК, Випускник Севастопольського навчального майданчика МІЕК, дійсний член УАЕКТ. Керує Харківським відділенням УАЕКТ; організовує публічні заходи Спільноти: лекції, семінари, екзистенціальні терапевтичні групи та ін .; приймає заяви на вступ в УАЕКТ від жителів Харкова і Харківської області; приймає іншу термінову або важливу інформацію від членів Спільноти харківського регіону і передає її правлінню УАЕКТ; повідомляє членів Харківського відділення УАЕКТ про рішення правління та іншої важливої ​​інформації.

 

Потапов Юрій Валерійович, Київ

Член президії і дійсний член УАЕКТ, випускник Київського навчального майданчика МІЕК.

 

Проскурня Світлана Сергіївна, Київ

Виконавчий директор УАЕКТ, адміністратор заходів УАЕКТ, випускник Київського навчального майданчику МІЕК, дійсний член УАЕКТ. Як виконавчий директор, вирішує всі організаційні і юридичні питання: веде офіційну документацію, здійснює взаємодію УАЕКТ з державними органами реєстрації і контролю. Як адміністратор заходів, організовує заходи: лекції, семінари, супервізії, екзистенційні терапевтичні групи і ін. УАЕКТ і її дійсних членів.

 

Сухова Галина Євгенівна, Одеса

Керівник одеського відділення УАЕКТ, координатор Одеського навчального майданчику МІЕК, випускник Одеського навчального майданчику МІЕК, дійсний член УАЕКТ. Керує Одеським відділенням УАЕКТ; організовує публічні заходи Спільноти: лекції, семінари, екзистенціальні терапевтичні групи та ін .; приймає заяви на вступ в УАЕКТ від жителів Одеси і Одеської області; приймає іншу термінову або важливу інформацію від членів Спільноти Одеського регіону і передає її правлінню УАЕКТ; повідомляє членів Одеського відділення УАЕКТ про рішення правління та іншої важливої ​​інформації.